ALTCHA Spam Protection - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
sv: Verifieringen misslyckades. Försök igen senare.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
sv: Skyddad av %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
sv: Jag är ingen robot

en: Verified
sv: Verifierad

en: Verifying...
sv: Verifierar...

en: Verifying... please wait.
sv: Verifierar... vänligen vänta.
