ALTCHA Spam Protection - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
sk: Overenie zlyhalo. Skúste to znova neskôr.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
sk: Chránené %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
sk: Nie som robot

en: Verified
sk: Overené

en: Verifying...
sk: Prebieha overovanie...

en: Verifying... please wait.
sk: Prebieha overovanie... prosím, počkajte.
