ALTCHA Spam Protection - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
ru: Проверка не удалась. Попробуйте еще раз позже.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
ru: Защищено %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
ru: Я не робот

en: Verified
ru: Проверено

en: Verifying...
ru: Проверка...

en: Verifying... please wait.
ru: Проверка... пожалуйста, подождите.
