ALTCHA Spam Protection - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
ro: Verificarea a eșuat. Încercați din nou mai târziu.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
ro: Protejat de %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
ro: Nu sunt un robot

en: Verified
ro: Verificat

en: Verifying...
ro: Se verifică...

en: Verifying... please wait.
ro: Se verifică... vă rugăm să așteptați.
