ALTCHA Spam Protection - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
pt: A verificação falhou. Tente novamente mais tarde.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
pt: Protegido por %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
pt: Não sou um robô

en: Verified
pt: Verificado

en: Verifying...
pt: Verificando...

en: Verifying... please wait.
pt: Verificando... por favor, aguarde.
