ALTCHA Spam Protection - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
ja: 検証に失敗しました。後でもう一度試してください。

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
ja: %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
ja: 私はロボットではありません

en: Verified
ja: 確認済み

en: Verifying...
ja: 確認中...

en: Verifying... please wait.
ja: 確認中... しばらくお待ちください。
