ALTCHA Spam Protection - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
it: Verifica fallita. Riprova più tardi.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
it: Protetto da %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
it: Non sono un robot

en: Verified
it: Verificato

en: Verifying...
it: Verifica...

en: Verifying... please wait.
it: Verifica... attendere prego.
