ALTCHA Spam Protection - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
hu: Az ellenőrzés sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra később.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
hu: Védve: %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
hu: Nem vagyok robot

en: Verified
hu: Ellenőrzött

en: Verifying...
hu: Ellenőrzés...

en: Verifying... please wait.
hu: Ellenőrzés... kérjük, várjon.
