ALTCHA Spam Protection - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
hr: Verifikacija nije uspjela. Pokušajte ponovno kasnije.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
hr: Zaštićeno %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
hr: Nisam robot

en: Verified
hr: Verificirano

en: Verifying...
hr: Verificiranje...

en: Verifying... please wait.
hr: Verificiranje... molimo pričekajte.
