ALTCHA Spam Protection - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
fr: La vérification a échoué. Réessayez plus tard.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
fr: Protégé par %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
fr: Je ne suis pas un robot

en: Verified
fr: Vérifié

en: Verifying...
fr: Vérification en cours...

en: Verifying... please wait.
fr: Vérification en cours... veuillez patienter.
