ALTCHA Spam Protection - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
et: Kinnitamine ebaõnnestus. Proovige hiljem uuesti.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
et: Kaitstud %sALTCHA%s poolt

en: I'm not a robot
et: Ma ei ole robot

en: Verified
et: Kinnitatud

en: Verifying...
et: Kinnitamine...

en: Verifying... please wait.
et: Kinnitamine... palun oodake.
