ALTCHA Spam Protection - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
es: La verificación ha fallado. Inténtelo de nuevo más tarde.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
es: Protegido por %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
es: No soy un robot

en: Verified
es: Verificado

en: Verifying...
es: Verificando...

en: Verifying... please wait.
es: Verificando... por favor, espere.
