ALTCHA Spam Protection - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
el: Η επαλήθευση απέτυχε. Προσπαθήστε ξανά αργότερα.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
el: Προστατευμένο από το %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
el: Δεν είμαι ρομπότ

en: Verified
el: Επαληθευμένο

en: Verifying...
el: Γίνεται επαλήθευση...

en: Verifying... please wait.
el: Γίνεται επαλήθευση... παρακαλώ περιμένετε.
