ALTCHA Spam Protection - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
de: Verifizierung fehlgeschlagen. Bitte versuchen Sie es später erneut.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
de: Geschützt durch %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
de: Ich bin kein Roboter

en: Verified
de: Überprüft

en: Verifying...
de: Überprüfung...

en: Verifying... please wait.
de: Überprüfung... Bitte warten.
