ALTCHA Spam Protection - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
da: Verifikationen mislykkedes. Prøv igen senere.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
da: Beskyttet af %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
da: Jeg er ikke en robot

en: Verified
da: Bekræftet

en: Verifying...
da: Verificerer...

en: Verifying... please wait.
da: Verificerer... vent venligst.
