ALTCHA Spam Protection - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
cs: Verifikace se nezdařila. Zkuste to později znovu.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
cs: Chráněno pomocí %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
cs: Nejsem robot

en: Verified
cs: Ověřeno

en: Verifying...
cs: Probíhá ověřování...

en: Verifying... please wait.
cs: Probíhá ověřování... prosím, čekejte.
