ALTCHA Spam Protection - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
ca: La verificació ha fallat. Torneu-ho a provar més tard.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
ca: Protegit per %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
ca: No sóc un robot

en: Verified
ca: Verificat

en: Verifying...
ca: Verificant...

en: Verifying... please wait.
ca: Verificant... si us plau, espereu.
