ALTCHA Spam Protection - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
bg: Верификацията не бе успешна. Моля, опитайте отново по-късно.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
bg: Защитено от %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
bg: Аз не съм робот

en: Verified
bg: Верифицирано

en: Verifying...
bg: Проверява се...

en: Verifying... please wait.
bg: Проверява се... Моля, изчакайте.
